Rajd NAC 38.Warszawskie Safari

Zapraszamy Was na kolejną edycję terenowego klasyka, już 10 czerwca w stolicy pojawią się najlepsi polscy zawodnicy rywalizujący o tytuły mistrzowskie w rajdach terenowych.

Rajd NAC 38.Warszawskie Safari, rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca, o godz. 12.30 na Poligonie w Zielonce. Pod
Centrum Olimpijskim PKOL zostanie zlokalizowane miasteczko rajdowe, które będzie czynne całą sobotę i niedzielę. Odbędzie  się tam także Start Honorowy Rajdu, pokazy ewolucji rowerowych w wydaniu najlepszych polskich zawodników dirt  jumpingu oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów dla kibiców.

Drugiego dnia rajdu,w niedzielę, 11 czerwca rywalizacja przeniesie się na teren poligonu w Wesołej,  gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania ponad 200 km odcinków specjalnych, a kibice będą mogli obserwować zaciętą walkę o sekundy. Dekoracja zwycięzców odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00 pod Centrum Olimpijskim PKOL.

-Mamy nadzieję, że zawodnicy docenią fakt jak dużą uwagę poświęciliśmy w tym roku na przygotowanie ciekawych i wymagających tras odcinków specjalnych. Korzystając z przychylności władz Nadleśnictwa Drewnica udało się nam znacznie wydłużyć odcinki specjalne, zapewniając tym samym wyższy poziom sportowy imprezy. Nie zapomnieliśmy także o kibicach, którym w szczególności polecamy sobotnią rywalizację na błoniach przy Centrum Olimpijskim PKOL. Mamy nadzieję spotkać tam już od rana wielu mieszkańców Warszawy,a przede wszystkim gościnnego Żoliborza. Cieszymy się, że impreza już po raz trzeci odbywać się będzie pod patronatem Prezydent Warszawy, pani Hanny Gronkiewicz Waltz.- powiedział Piotr Ostrowski – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Rajdu NAC 38. Warszawskie Safari.