Paweł Molgo z Rafałem Martonem nowymi liderami NAC 38. Rajdu Warszawskie Safari

Paweł Molgo z Rafałem Martonem objęli prowadzenie w NAC 38. Rajdzie Warszawskie Safari. Załoga startująca Toyotą Hilux uzyskała najlepszy czas na najdłuższej próbie „Poligon”, na której pokonała dotychczasowych liderów zawodów Miroslava Zapletala i Bartosza Momota o ponad pięć minut. Przewaga Molgo i Martona nad czesko-polskim duetem wynosi obecnie 3 minuty i 44 sekundy. Na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych znajdują się Jacek Kozakiewicz z Łukaszem Łaskawcem (Yamaha XYZ).

Zawodników czeka jeszcze drugi przejazd ponad 85-kilometrowego odcinka „Poligon” i kończący rajd widowiskowy OS „Żoliborz”.

Paweł Molgo:
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku próby popełniałem drobne błędy, ale w połowie odcinka złapałem już właściwy rytm i mogliśmy jechać bardzo szybko. Nie spodziewałem się jednak, że pójdzie nam aż tak dobrze. Mamy sporą przewagę nad Miroslavem Zapletalem i teraz musimy pilnować tego wyniku unikając drobnych błędów, czy problemów z ogumieniem. Przed nami jeszcze ponad 80 kilometrów ścigania i wiele jeszcze może się zdarzyć.